Hind: 5880 EUR

Sisaldab 20% km.

Küsi pakkumist

Tehnilised andmed

Forstman tõstuk FM35 - 3,5 m noole ulatus
Tõstejõud 3,5 m pealt - 340 kg
Rotaatori kandevõime - 1 t
Rotaatori pöördeulatus - lõpmatu
Tugijalgade kaitseklapid - 2 tk.
Hüdrojagaja XY7 joystickud - 40 l/min.
Tõstuki kaal - 220 kg
Töösurve - 175-200 bar
Haaratsi suurus - 0,08 m2
Tõstuki pöördeulatus - 360⁰
Metsatõstuk FM35 koos haagisega FT25 on osutunud väga populaarseks lahenduseks just meil kodumaal. Koristades oma metsatukka või kraavipealseid, tehes valgusraiet või harvendust, vedades mulda või killustikku haljastusel, lõigates giljotiiniga võsa või palkmaja ehitusel palke tõstes. Kasutust leiab antud tööriist pea igas majapidamises.

Lisavarustust leiab ka kõige nõudlikumale kasutajale nagu - raadiovints, 4vedu, kallutav kast, maakopp, võsagiljotiin, oksahaarats, õlipaagid, hüdrojaamad, hüdropumad, platvormid, valgustid, erinevad juhtsüsteemid jne. Standart lahendus koosneb siiski haagisest ja tõstukist, mille toide tuleb väiketraktori pumbalt. Kui traktoril peaks puuduma vastav väljavõte, siis ehitame teie trakori pealt väljavõtte või lisame pto pumba. Omame hüdraulika alaseid teadmisi juba 20 aastat.

Haagis sobib hästi väiketraktorile alates 16 hp. Eriti populaarsed on Jaapani väiketraktorid Iseki, Hinomoto, Mitsubishi, Kubota, Yanmar, mille võimsused jäävad 16-30 hp vahele. Samuti on kliendid haakinud haagise ka TZ-4K-14, T25, MTZ320, MTZ50 ja MTZ80 järgi. Uuematest masinatest on klientidel olnud Solis, Deutz-Fahr, AGT, New Holland, Avant, Multione, Carraro traktoreid. Eks võimalik on vedada haagist ka suurema ATV või maasturiga ja see juba kliendi enda otsustada.
 

 

Lisavarustus

Lisavarustusena on saadaval meil järgmised artiklid :

Raadiovints W100
Raadiovints W100 töötav läbi hüdromootori. Pooli peal on 60-80 m 4mm terastrossi ja trossi otsas konks kettide jaoks. Juhtimine toimub raadio teel puldist. Vajalik 12V olemasolu.
Saada päring
Hüdrojaam bensiinimootoriga
Kasutatakse ATV või väiketraktoritel, millel puudub PTO väljavõte või oma hüdrosüsteem. Valikus erinevad seadistused nagu el. start, pumba tootlikkus jne.
Saada päring
PTO pump koos paagiga
1:3 kiirendiga reduktor koos pumbada võimaldab saavutada sobiva õli koguse madalatel pööretel, mis hoiab kokku kütust ja tekitab vähem müra.
Saada päring
Maakopp EB50
Maakopp EB50 on pea 50 l mahutavusega ja sobib rotaatori GR10 otsa. Sobib lahtise pinnase tõstmisel või kraavide puhastamisel. Küsi lisa!
Saada päring
4WD süsteem
4 ratta veosüsteem töötab kahe sünkroonis töötava hüdromootori abil. Juhtimine raadioteel ja lukustus kahepoolsete silindritega.
Saada päring
Lisavarustus haagisele
Sae, kanistri, trosside ja muude tarvikute kastid. Hea lihtne võtta metsatööle kaasa kõik vajalik.
Saada päring
Kallutav kast KST15
Kast tõstetakse metsahaagisele, kui koormapostid on eemaldatud. Topelt tõstesilindritega või ilma. Hüdro väljavõte eraldi või siis olemasoleva sektsiooni pealt. Küsi lisa!
Saada päring
Hüdrojagajad
Meilt saab erineva suurusega 7 ja 8 sektsioonilisi jagajaid 40, 60, 70 ja 80 l/min. Samuti solenoide, klappe, raadiosaatjaid. Saada päring e-mailile.
Saada päring
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Translate »