Hind: 5880 EUR

Sisaldab 20% km.

Küsi pakkumist

Tehnilised andmed

Forstman tõstuk FM35 - 3,5 m noole ulatus
Tõstejõud 3,5 m pealt - 340 kg
Rotaatori kandevõime - 1 t
Rotaatori pöördeulatus - lõpmatu
Tugijalgade kaitseklapid - 2 tk.
Hüdrojagaja XY7 joystickud - 40 l/min.
Tõstuki kaal - 220 kg
Töösurve - 175-200 bar
Haaratsi suurus - 0,08 m2
Tõstuki pöördeulatus - 320⁰
Metsatõstuk FM35 koos haagisega FT25 on osutunud väga populaarseks lahenduseks just meil kodumaal. Koristades oma metsatukka või kraavipealseid, tehes valgusraiet või harvendust, vedades mulda või killustikku haljastusel, lõigates giljotiiniga võsa või palkmaja ehitusel palke tõstes. Kasutust leiab antud tööriist pea igas majapidamises.

Lisavarustust leiab ka kõige nõudlikumale kasutajale nagu - raadiovints, 4vedu, kallutav kast, maakopp, võsagiljotiin, oksahaarats, õlipaagid, hüdrojaamad, hüdropumad, platvormid, valgustid, erinevad juhtsüsteemid jne. Standart lahendus koosneb siiski haagisest ja tõstukist, mille toide tuleb väiketraktori pumbalt. Kui traktoril peaks puuduma vastav väljavõte, siis ehitame teie trakori pealt väljavõtte või lisame pto pumba. Omame hüdraulika alaseid teadmisi juba 20 aastat.

Haagis sobib hästi väiketraktorile alates 16 hp. Eriti populaarsed on Jaapani väiketraktorid Iseki, Hinomoto, Mitsubishi, Kubota, Yanmar, mille võimsused jäävad 16-30 hp vahele. Samuti on kliendid haakinud haagise ka TZ-4K-14, T25, MTZ320, MTZ50 ja MTZ80 järgi. Uuematest masinatest on klientidel olnud Solis, Deutz-Fahr, AGT, New Holland, Avant, Multione, Carraro traktoreid. Eks võimalik on vedada haagist ka suurema ATV või maasturiga ja see juba kliendi enda otsustada.